5.Sayı

Merhaba Sevgili Arkadaşlar!

İkinci yepyeni yıl ve yepyeni sayfalarımızla yine birlikteyiz. 2017 yılını geride bırakıp 2018’e merhaba derken geçen yılın hesabını yapabildik mi? İnşallah bu yeni yılımızda artılarımızı çoğaltıp eksilerimizi azaltacağız değil mi? Bu yıllarımızın kıymetini iyi bilmeliyiz. Çünkü zaman çok çabuk geçiyor. Bize düşen bu yıllarımızı en iyi şekilde değerlendirip, öğrenmek, araştırmak, üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Evet arkadaşlar, bu sayımızda yeniliklerle karşınızdayız. Örneğin tasarım olarak sayfalarımızın çoğunu yeniledik. Sizler için bulmaca ve etkinlik sayfalarımızı artırdık. Her sayıda olduğu gibi bu sayıda da sizden gelen resim ve şiirleri paylaşmayı da unutmadık tabi.

Yine çok güzel hikayeleriyle: Safa ve Merve , Kusva’nın Günlüğü, Medine Şekercisi Salih Amca, Nesibe Nine Anlatıyor! Rehberimiz Esma , Zehra ve Musab Mavi Kelebekler Diyarı’nda, Hz. Yunus ve Balık, Erkam’ın Evinin talebeleri, Peygamber Efendimiz’in Duaları, Kel, Kör ve Abraşın Hikâyesi, Hz. Peygamberin Dünyasında Çocuklar, Onlar Bizim Kardeşlerimiz, Pankart, Test bölümü ve Hz. Peygamberin Hayatı… sizlerle buluştu.

Keyifli okumlar!

Abone Ol!
Siyer Çocuk WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?