Hakkımızda

SİYER ÇOCUK DERGİSİ

3 AYLIK EĞİTİCİ ve ÖĞRETİCİ ÇOCUK DERGİSİ

Siyer Çocuk, Peygamberimizi (sas) çocuklarımızın dünyasına en uygun dille anlatmak, onlara İslamî değerlerimizi en doğru şekilde aşılamak gayesiyle yola çıktı.

Yazar ve çizer kadrosunda birikimli isimlere yer veren, geniş bir yelpazeye sahip olan dergimiz, farklı çalışmaları ile yayın dünyasında dikkatleri çekiyor.

Dergimiz güncel gelişmeleri göz önüne alarak, çocuklarımızın dünyasına girecek zengin muhtevasıyla onlara farklı dünyaların kapılarını aralıyor.

Siyer Çocuk,  çocuklara dini ve ahlaki değerleri en güzel şekilde sevdirmesinin yanında, pedagojik ölçüleri göz ardı etmeyen değerli kalemlerin yazdığı masallar, hikâyeler, şiirler ve farklı yazılarla, çocukların dikkatini çekecek teknolojik gelişmeler, merak uyandıran ilginç konular, deneyler, bulmacalar ve daha bir çok farklı konuda zengin içeriğiyle, çocukların gönüllerinde taht kuruyor.

Ebeveynlere yönelik özel bölümleri de içinde barındıran dergimiz, değerli isimleri konuk ederek ailede küçükten büyüğe herkesle sıcak bir  bağ kuruyor.

3 ayda bir çıkan ve ahlaki değerlerin çocukların dünyasına uygun sevimli bir tarzda işlenmesi, hem de onlara hitap eden eğlenceli ve güncel konuları içermesi sebebiyle sahasında büyük bir boşluğu dolduruyor.

Abone Ol!
Siyer Çocuk WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?