4. sayı

Merhaba Sevgili Arkadaşlar!

Güzel bir yaz mevsimini geride bırakıp yepyeni bir eğitim yılının başında yine sizlerleyiz. Dergimizin dördüncü sayısıyla birlikte sizinle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Eminiz ki siz de bizim kadar heyecanlısınız ve yepyeni hikayeleri okumak, bulmacaları çözmek, testlerimizle kendinizi daha iyi tanımak için sabırsızlanıyorsunuz. Bizler bir dostun dostunu özlemesi gibi sizleri çok özledik. Acaba siz de bizi ve kahramanlarımızı özlediniz mi?

Bizler dedik ki dostlarımızla beraber bazı kararlar alalım. Çoğu kişinin tembellik yapıp başarısız olduğu, boş şeylerle vakitlerini geçirdiği zamanlarda “Siyer Çocuk Dostları” olarak güzel şeyler yapalım. Etrafımızı iyilik ve güzelliklerle dolduralım. Kendimize yeni bir çalışma programı yapıp derslerimize güzelce çalışalım, elimizden geleni ortaya koyalım. Ailemize, arkadaşlarımıza, kardeşlerimize bildiklerimizi öğretelim. Bu kuralları uygularken de birbirimize destek olalım ve Siyer Çocuk Dergimizi de programa katmayı unutmayalım. Siz bizden, biz de sizden destek alalım veee güzel işlere hep birlikte adım atalım. Boşuna dostuz demedik değil mi? J

Ayrıca sizler için her geçen sayımızda etkinlik ve bulmaca sayımızı artırıyoruz. Bunun yanında hikayelerimiz devam ediyor. Eğlenirken öğrenmeyi de ihmal etmeyelim.

Keyifli okumlar!

Abone Ol!
Siyer Çocuk WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?