26. sayı

Selamun aleykum Siyer Çocuk okuru, merhaba!

Çevrene baktığında rengârenk bahar çiçeklerini görüyor musun? İşte içimiz de o bahar çiçeklerinin tazeliği ile dolsun diye sana dopdolu bir ilkbahar sayısı hazırladık! Bu mevsimde neler yapılır, nasıl oyunlar oynanır, nerelere gidilir, hepsini ilkbahar köşemizde bulabilirsin.

İlkbaharın gelişinden daha çok heyecanlandığımız bir şey varsa, o da elbette ramazanın gelişi! Sevgili Peygamberimizin ramazanı nasıl geçermiş, öğrenmek istersen Kusva sana anlatmak için hazır. Güzel bir ramazan geçirmen için birbirinden güzel 5 tavsiye de sayfaların ardında seni bekliyor.

Peki, kitap okumayı sever misin? Öyleyse Bilge‘nin kütüphanede yaşadığı maceraya ortak olup, Haydi Sen de Dene bölümünde sevimli bir kitap ayracı yapmaya ne dersin?

Ee biraz da eğlenelim değil mi? Önce afacan dostlarımız Suphi ile Macit‘e uğrayalaım, ardından bulmacalarımıza koşalım. Ne kadar kitap kurdu olduğunu öğrenmek için testi çözmeyi de unutma sakın!

Nesibe nine, Sağlık Kâşifi Lokman, Gezgin ve daha kimler kimler… Hepsi bu sayıda seninle!

Bol bol eğleneceğin, yepyeni bilgiler öğreneceğin dolu dolu bir okuma serüveni için haydi, çevir sayfaları, macera başlasın!

 

İçindekiler
Zıpır Bilim
Kusva'nın Günlüğü?
Her Şey Onu Anlatıyor!
Suphi ile Macit
Ders Çalışırken Mutlu Olmanın 7 Yolu
Medine Şekercisi Salih Amca
İlk Bahar Köşesi
Nesibe Nine İle Eskilerde Hayat
Sağlık Kaşifi Lokman
Altın Geçit
Uzay Keşif Günlüğü
Şu Acayip Hayvanlar
Bilgece Bakmak
Manav Vitamin
Seyahat Eden Sıhhat Bulur
Ellerime Sağlık
Haydi Sen de Dene
Enes İle Kendini Test Et
Hikayeni Tamamla
Kitapla Bahar Gelir Mi?
Bulmacalar
Abone Ol!
Siyer Çocuk WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?