2.sayı

Merhaba Sevgili Arkadaşlar!

Allah’a çok şükürler olsun, sımsıcak ve tertemiz güzel havasıyla yepyeni bir bahara daha kavuştuk. Hepiniz çok mutlusunuz biliyorum. Bu güzel baharın gelişi ile ikinci sayımız da sizlerle buluştu. Umarız ilk sayımızı beğenmişsinizdir. Bu sayımızda da yine birbirinden güzel hikaye, resim ve bulmacalarla sizlerleyiz.

Yüzünüze güzel tebessümlerin artması için her geçen gün dergimize yeni şeyler ekliyoruz. Bu sayımızda sizin için bir origami sayfası hazırladık. Bakalım kimler yapabilecek.Kendinizi ve arkadaşlarınızı test edebileceğiniz bir test sayfası düzenledik. Düşündürücü ve eğlendirici orta sayfa pankart bölümü oluşturduk.Yine çok güzel hikayeleriyle: Safa ve Merve , Kusva’nın Günlüğü, Medine Şekercisi Salih Amca, Nesibe Nine Anlatıyor! Rehberimiz Esma , Harun Kâbe’de, Hz. Süleyman ve Hüdhüd Kuşu, Erkam’ın Evinin talebeleri… sizlerle buluştu. Onları çok özlediğinizi biliyorum.

Ayrıca Sevgili Peygamberimizin adının geçtiği yerlerde büyüklerimizin her zaman söylediği “Sallallahu Aleyhi ve Sellem” duasını, biz dergimizde “Selam O’nun Üzerine Olsun” diyerek sizin de rahatça okuyup söyleyebileceğiniz bir şekilde yazdık. Artık dergimizin her sayfasında bol bol selam ve dualarınızı Sevgili Peygamberimize gönderebilirsiniz.Sizden Gelenler bölümüne ise gönderdiğiniz resim şiir ve hikayeleri de eklemeyi unutmadık. İnşallah üçüncü sayımız için de resim, şiir mektup yada hikayeniz varsa bize gönderebilirsiniz.

Keyifli okumlar!

Abone Ol!
Siyer Çocuk WhatsApp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?